Wakat

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Vaarzeker i uczyń swoje hobby zawodem już dziś! Z nami będziesz pracować na wszystkich typach łodzi, od slupów po RIBy o mocy 350 KM! Ale możesz też wsiąść na pokład i pożeglować.

Jako wszechstronny pracownik techniczny i żeglarski żyjesz dla wyzwań i różnorodności. Od holowania utkniętej łodzi z IJsselmeer za pomocą superszybkiego RIB-a, po usuwanie awarii silnika w kraju za pomocą autobusu serwisowego. U nas żaden dzień nie jest taki sam i nie możemy jeszcze powiedzieć, co będziesz robić w przyszłym tygodniu. Czujesz się komfortowo pracując samodzielnie, ale w razie jakichkolwiek pytań możesz zwrócić się do swojego przełożonego.

Pod koniec dnia twoje wysiłki polegały głównie na pomaganiu ludziom z problemami w powrocie na właściwe tory. Jesteś aniołem ratującym, który zapobiega wpadnięciu wakacji do wody.

Profil
- Masz doświadczenie w konserwacji i naprawie silników spalinowych.
- Posiadasz prawo jazdy kategorii B (BE jest dodatkowym atutem)
- Masz zamiłowanie do sportów wodnych
- Mówisz po holendersku (znajomość niemieckiego i angielskiego jest dodatkowym atutem)
- Doświadczenie z łodziami jest dużym plusem
- Licencja żeglarska 1 i 2 jest dodatkowym atutem
- Mieszkasz w regionie Holandia Północna
- Jesteś przedstawicielem naszych klientów
- Gotowość do okazjonalnej pracy w weekendy lub wieczorami

Co możemy zaoferować
- Dobre wynagrodzenie, do negocjacji, w zależności od wiedzy i doświadczenia
- Wyznaczyliśmy konkretne cele, aby awansować w wynagrodzeniu
- Oferujemy zróżnicowaną pracę, w której jesteś nie tylko zaangażowany technicznie, ale także możesz żeglować. Wspierasz w wielu zadaniach i możesz się szeroko rozwijać
- Odpowiednie dyplomy i szkolenia mogą być kontynuowane. Na przykład licencja żeglarska lub prawo jazdy BE.

Przykładowa praca
- Będziesz w trasie z naszym autobusem serwisowym, aby naprawiać awarie na miejscu. Będziesz podróżować po całym kraju
- Czasami klienci dryfują na wodzie. Zabierasz naszą pomocniczą łódź na przyczepie, aby popłynąć z odpowiedniej lokalizacji do klientów i pomóc im tam
- Będziesz przeprowadzać konserwację naszej istniejącej floty pojazdów i statków
- Będziesz myśleć i współpracować nad nową konstrukcją naszych szybkich RIB-ów
- Będziesz pływać jako sternik na naszych RIB-ach (350 KM i 100 km/h). Mając wystarczające doświadczenie, możesz również zostać skipperem
- Klient osiadł na mieliźnie na rzece IJsselmeer. Wsiadasz na łódź wraz z kapitanem i udajesz się w tym kierunku z prędkością błyskawicy, aby odholować łódź.
- W spokojnych okresach będziesz współpracować nad ulepszeniami w biurze
- Będziesz pomagać w ratowaniu zatopionych statków

O Vaarzeker
Vaarzeker to firma oferująca pomoc techniczną i żeglarską entuzjastom sportów wodnych, którzy mają problemy. Jako pracownik Vaarzeker będziesz dobrze traktowany i będziesz miał szerokie możliwości zatrudnienia we wszystkich aspektach firmy. Z odpowiednim nastawieniem zajdziesz z nami daleko, a my jesteśmy gotowi zaoferować Ci wiele możliwości.

Rodzaj zatrudnienia: pełny etat

Wynagrodzenie: 2 200,00 € - 3 350,00 € miesięcznie